לקוחות ממליצים…

1 thanks“…את נדירה מאוד בתחום ואני רק יכול לאחל ללקוחות נוספים הנאה וסיפוק בעבודה איתך….”

לנטהלי המדהימה, אני מבקש להודות לך על התהליך המדהים שהעברת אותי בדרך הלא פשוטה של בניית האתר ובכלל בבנייה השיווקית של העסק. החיבור שאת יודעת לעשות בין הטכנולגיה לבין האדם שמולך הוא דבר נדיר מאוד בימינו. חיפשתי הרבה זמן מישהו שיעזור לי לחבר ולזקק את המחשבות, הרעיונות, הידע והחלום שלי לכדי יישום בפועל. הרגישות, האמפתיה, הכשרון, הזמינות והמקצועיות שהבאת בכל מפגש שלנו עזר לי לבטא את עצמי באופן מושלם- במילים ובעיצובים. ומלבד החוויה הפרטית שלי בעבודה איתך, אני יודע לומר לך שגם הסביבה- לקוחות, חברים, משפחה התרשמו מאוד מהעבודה שלך.
את נדירה מאוד בתחום ואני רק יכול לאחל ללקוחות נוספים הנאה וסיפוק בעבודה איתך. אין לי ספק שעוד נעבוד יחד על פרוייקטים נוספים בעתיד.

תודה על הכל!!!!
בהערכה ובאהבה גדולה,

יובל פרסלר, מנחה קבוצות ויועץ ארגוני “בדרכך שלך”

 


thanks 2“…עזרת לנו להתחבר לזהות האמיתית של העסק שלנו…”

חווית בניית האתר איתך היתה עבורנו מיוחדת ומעשירה מאוד , מעבר למקצועיות היתה יצרתיות רבה  ועזרת לנו להתחבר לזהות האמיתית של העסק שלנו  ואיך אנחנו רוצים שהוא יוצג לעולם.
נטהלי אנו שמחים על הזכות שנפלה בחלקנו לעשות פרויקט כה משמעותי עם שותפה לדרך כמוך וממליצים בחום לכל מי שמוכן להתחבר לעצמו ולזהות העסק שלו.
לא נפרדו דרכינו בסיום הפרויקט כידוע לך ואנו מקווים שנמשיך לעבוד יחדיו עוד שנים רבות
שוב המון תודה

יהודה גרנס, מרכז “לכל אדם יש שביל ” הבית לפיתוח קריירה

 


thanks 3“…אני מלאת תודה ומוקירה את נטהלי מאוד גם על כך שכל התהליך לווה בהמון הומור, נדיבות ואהבה….”

אני פועלת מעל עשרים וחמש שנה בתחום המקצועי שלי של ליווי אנשים בתהליכי התפתחות. הרבה פעמים נשאלתי אם יש לי אתר ושמתי לב שאני מתנצלת קצת על כך שהתשובה שלילית. תמיד אמרתי לעצמי שיום יבוא, שיגיע הזמן הנכון ושאני עוד לא בשלה… אז לפני כחצי שנה הרגשתי שהגעתי סופסוף לנקודת הבשלות הזו. פניתי למספר מעצבים ומעצבות אך לא הרגשתי שזה באמת עובד לי וכך התהליך נדחה עוד ועוד עד שפניתי לנטהלי. הייתה לי הכרות מוקדמת עם נטהלי כאדם וידעתי שהיא אדם חכם ויצירתי שמאוד נאמן לאמת שלו. קיוויתי שהעבודה המקצועית איתה תמשיך את החוויה החיובית שהייתה לי איתה ותקווה זו התממשה בגדול.

נטהלי הייתה מאוד קשובה אלי ולרצונות שלי אבל ידעה גם להוביל אותי בתהליך (מה שלדעתי היה לא פשוט עבורה וגם לא עבורי) ולהתעקש איתי לברר נקודות או להציג עמדות שהיא האמינה שנכונות עבורי. לאורך כל הדרך היה ברור שהמחויבות המוחלטת שלה היא ליצור אתר שייצג בצורה הנאמנה ביותר אותי ואת עבודתי. תרמה לכך מאוד האינטליגנציה שלה, הבנת העומק והיכולת שלה להתייחס לפרטים כמו גם לתמונה הכוללת. סייעו מאוד גם החוש האסטטי שלה והיצירתיות אך מעל לכל עבדה לי הנאמנות שלה לעצמה ולאמונות שלה שהיא הצליחה לשלב עם הקשבה איליי ולרצונות (כמו גם לקשיים ולפחדים) שלי. אין לי ספק שהחלק של נטהלי בכך שיש לי אתר הוא עצום ויש לי גם וודאות מלאה שזה שהאתר הוא מה שהוא, משקף מאוד את היכולות של נטהלי לעבוד בשיתוף פעולה ולהוביל את הלקוחות שלה לאתר שיהיה באמת שיקוף של עבודתם. אני מלאת תודה ומוקירה את נטהלי מאוד גם על כך שכל התהליך הזה לווה בהמון הומור, נדיבות ואהבה. תבורכי נטהלי…

דניאלה קליין, מאמנת ומתאימה

 

 


thanks 4“…נדיר למצוא איש מקצוע מעמיק ויסודי כמוך!….”

כמנהלת חברה, אני נעזרת בשרותיך המקצועיים, לכל צרכי העיצוב החזותי שלנו: אתר, לוגו, עיצוב מצגות ועוד.  נדיר למצוא איש מקצוע מעמיק ויסודי כמוך!
את לומדת את עולם התוכן וממקדת את המסר, לפני שאת ניגשת לעיצוב החזותי. עוזרת לי למקד את החשיבה  ומלווה אותי לאורך כל הדרך, להשגת התוצאה הטובה ביותר.
את התהליך הזה את מצליחה לעשות בנועם, בעדינות, ומתוך גישה שירותית. את עומדת בלוחות זמנים שנקבעו, גם אם הם קצרים, ומוציאה מוצר איכותי ומתאים למטרות שנקבעו.
אני ממליצה עליך בחום!

דר תמר מילוא

 


thanks 5“…בשורה התחתונה – מבסוט עד הגג …”

מראה האתר של העסק שלנו  התישן והייתי צריך להעביר אותו מתיחת פנים עיצובית יסודית. בדקתי כמה אפשרויות והגעתי למסקנה שכדי לקבל תוצאה טובה באמת, לא אוכל להתפשר על פחות מהמקצוענות של נטהלי. השירות שלה לאורך כל הדרך היה קשוב מאוד לצרכים שהצגתי  ויחד עם זאת שמר עלי מטעויות של הדיוטות.התוצאה הסופית הייתה מעולה – עם ירידה לפרטים הקטנים ביותר ושימת לב מקצועית לכל אספקט של עיצוב האתר. בנוסף – היכולת שלה לעבוד בשילוב עם שירותי בניית האתרים של אלעד מדיוויין נותנת פיתרון מלא ומאוד נוח ליישום.

בשורה התחתונה – מבסוט עד הגג מהיכולות המקצועיות והשירות של נטהלי ואלעד וממליץ בחום לעבוד איתם.

רמי מהלל’ “ספקטרה” – הדרכת תוכנה בארגונים.